Colway Atelokrem MC2 odmładzający Biomimetyczny krem Ciekłokrystaliczny 50ml | tani-kolagen.pl 

Opakowanie: 50 ml

Biomimetyczny Krem Ciekłokrystaliczny.
Efekty: odmłodzenie, regeneracja, uelastycznienie
Inteligentna baza ciekłokrystaliczna wzbogacona o biomimetyczne składniki aktywne i wszystkie trzy typy natywnego kolagenu: atelokolagen, tropokolagen i prokolagen.

Pierwszy krem na świecie łączący ze sobą trzy przełomowe odkrycia w jednym produkcie:
- biomimetykę,
- układ ciekłokrystaliczny
- atelokolagen.

Niezwykle lekka i elegancka, oleosomowa struktura bazowa kremu jest idealnie zgodna z fizjologią skóry a biomimetyczne składniki aktywne, dzięki ciekłokrystalicznemu połączeniu emulgator/emolient składników bazowych, działają znacznie skuteczniej niż w zwykłych kremach. Dzięki temu biomimetyczne składniki aktywne oraz trzy typy kolagenu wraz z porcjami energii uwalniane są stopniowo w sposób kontrolowany i rozległy w czasie, co minimalizuje efekt niekontrolowanego pobudzenia fibroblastów oraz przeciwdziała przyspieszonej śmierci komórek spowodowanej limitem Hayflicka.

Składniki aktywne:
- atelokolagen
- prokolagen
- polipeptydy (arginina i lizyna)
- aminokwasy kolagenowe
- piperyna
- ekstrakt z żeńszenia (Panax ginseng root extract)
- ekstrakt z açai (Euterpe oleracea fruit extract).

Sposób użycia:
Stosować rano na twarz, szyję i dekolt po oczyszczeniu, lekko wmasowując. W przypadku skóry zestresowanej, mocno zmęczonej, można nanosić dodatkowo wieczorem, również po uprzednim oczyszczeniu skóry.

Przeznaczony dla każdego typu skóry. Szczególnie polecany do pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu z pierwszymi zmarszczkami oraz oznakami zmęczenia i starzenia, a także z nierównomiernym kolorytem.
Doskonały pod makijaż.