Colway Atelowoda komórkowa Mgiełka rewitalizująca z kolagenem i witaminą C 150ml | tani-kolagen.pl 

150ml

Rewitalizująca mgiełka do twarzy

Woda komórkowa ma skład wody występującej w skórze człowieka. Jest bogata w jony minerałów oraz pierwiastki śladowe. Zapewnia ona równowagę niezbędną do prawidłowego funkcjonowania procesów komórkowych, bierze udział w procesach metabolicznych, a także jest pomocna w prawidłowym procesie wchłaniania kolagenu przez organizm.
ATELOWODA KOMÓRKOWA, by zapewnić dodatkową synergię działania w połączeniu z atelokolagenem, została wzbogacona o naturalną witaminę C, dysmutazę ponadtlenkową, atelokolagen, tropokolagen oraz pro-kolagen I. Mechanizm synergii działania polega na wykorzystaniu właściwości atelokolagenu do wiązania wody komórkowej (i zawartych w niej składników) głęboko w skórze.
Dodatkowo ATELOWODA KOMÓRKOWA zawiera rozświetlającą witaminę C - Superox-C™ - ekstrakt z australijskiej śliwki kakadu, która jest najbogatszym w świecie roślin źródłem witaminy C oraz polifenoli. Ten botaniczny składnik dostarcza przeciwutleniaczy, niezbędnych w walce ze starzeniem się skóry. Wykazuje również działanie antyrodnikowe. Stymuluje pro-kolagen I i syntezę kwasu hialuronowego; wygładza zmarszczki, rozjaśnia przebarwienia. Ekstrakt ze śliwki kakadu zwiększa więc zdecydowanie biodostępność witaminy C.
Mgiełka rozpylona na skórze głęboko ja nawilży oraz spowoduje przyjemne uczucie świeżości i odprężenia. Twoja skóra będzie idealnie przygotowana do dalszej pielęgnacji preparatami COLWAY.

DZIAŁANIE :

- nawilżające
- odświeżające
- energetyzujące
- rozświetlające (redukuje oznaki zmęczenia)
- redukujące nieprawidłową pigmentację i zaczerwienienia
- zmniejszenie plam i rozjasnienie przebarwień
- regenerujące
- odżywcze
- przeciwdziałające stresowi oksydacyjnemu
- wspomagające walkę z oznakami starzenia się skóry
 
Składniki aktywne:
Jony minerałów , pierwiastki śladowe, śliwka kakadu, atelokolagen, tropokolagen, Pro-kolagen-1, dysmutaza nadtlenkowa

- Zawarty w ATELOWODZIE KOMÓRKOWEJ ekstrakt ze śliwki kakadu zwiększa więc zdecydowanie biodostępność witaminy C oraz skutecznie redukuje stres oksydacyjny
- Superox-C™ indukuje syntezę Pro-kolagenu i kwasu hialuronowego w celu wyrównania uszkodzeń wywołanych przez wolne rodniki.

PRZEZNACZENIE:

Dla każdego typu skóry i każdego wieku
Szczególnie polecana do użytku w połączeniu z Kolagenem lub Atelokolagenem.

Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.