Colway Micellar cleansing water Płyn micelarny z kolagenem i kwasem hialuronowym 250ml | tani-kolagen.pl 

Opakowanie: 250ml

Codzienne, skuteczne oczyszczanie skóry twarzy jest podstawowym krokiem do jej pięknego wyglądu. Ten wygodny w użyciu kosmetyk usuwa zabrudzenia i makijaż,  wykorzystując działanie miceli. Nie uszkadza warstwy hydrolipidowej naskórka, dzięki czemu jest dobrze tolerowany również przez skórę wrażliwą. Kwas hialuronowy poprawia  nawilżenie, jędrność i elastyczność skóry. Wzmocnienie ochronnego ekosystemu skóry wspomaga lactitol i ksylitol, które posiadają również działanie antybakteryjne. Po zastosowaniu Płynu Micelarnego skóra odzyska świeżość i będzie doskonale przygotowana do dalszej pielęgnacji.

Substancje aktywne:

Kolagen
ekstrahowany ze skór rybich metodą opatentowaną w Polsce, jest jedynym znanym naturalnym źródłem peptydów, które swobodnie penetrują naskórek i stymulują fibroblasty do wzmożonej aktywności.  To naturalny, hipoalergiczny kosmetyk przeciwstarzeniowy. Nie walczy on ze skutkami, lecz uderza w przyczynę powstawania zmarszczek – czyli deficyt kolagenu. Spowalnia procesy starzenia nawilżając, uelastyczniając i regenerując skórę.

Kwas hialuronowy
występuje naturalnie w organizmie człowieka, znajduje się w skórze i  jej głębokich warstwach. W naszych kosmetykach poprawia nawilżenie, jędrność i elastyczność skóry.

Ksylitol i Lactitol
regenerują i utrzymują równowagę ekosystemu skóry, wspierając namnażanie się korzystnych dla niej bakterii,  jednocześnie niszcząc patogenne. Kompozycja tych dwóch składników pomaga zwalczać problemy skórne pojawiające się przy zaburzeniach równowagi mikrobiologicznej.

Sposób uzycia:
Nasączyć płatek bawełniany płynem i usunąć zabrudzenia. Czynność powtarzać, aż płatek będzie czysty.

Aby usunąć makijaż z oczu, nie nalezy pocierać oka zbyt mocno, podrażnisz je. Wystarczy kilka chwil przytrzymać nasączony wacik na przymkniętej powiece, a makijaż  się rozpuści i łatwo będzie go usunąć.